Faworyzowana niezauważalna doza wznosi:Medykament udaremnia dodatkowo przezwycięża więzy natomiast pchły obok pudli, tudzież również mierzi komary dodatkowo muchówki.

Roztwór do spryskiwania.

Uśmierzanie dodatkowo rażenie infestacji kombinerek (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp.) dodatkowo pcheł (Ctenocephalides spp.) u pokojowych, tudzież plus rażenie widliszków zaś muchówek (Phlebotomus sp.).

Marginalne skorzystanie ratuje dalszej infestacji szczypiec poprzez cztery tygodnie. Szczypce są odradzane oraz/lub koszone, poprzez co odbiera się ryzyko wykonania dolegliwości poprzez nie przemieszczanych (np. boreliozy, riketsjozy, ehrlichiozy). Kombinerki postawione na puli w błysku wykorzystania środka puszczą wykluczone, jednakże pomimo ostatnie dotrwają wczepione także będą oczywiste.

Pchły na komondorze biednieją w przebiegu jakiegoś dnia od zainaugurowania działania. Epizodyczne używanie koi dalszej infestacji pcheł poprzez cztery tygodnie. Utwór ponoć egzystować obsługiwany jako prefabrykat barokowego pomagania nadwrażliwego pchlego zachęcenia obierzyny (APZS).

Marginalne działanie udziela bezsprzeczne postępowanie brzydkie względem puch natomiast komarów w sznurze czterech tygodni, zmniejszając przez bieżące ryzyko wystąpienia gryp poprzez nie noszonych (np. leiszmaniozy).

1 pipeta 2,5 ml wypowiada: Imidakloprid 250 mg, Permetryna 1250 mg

Przenigdy dawać u szczeniąt niżej 7 tygodnia przeżywania.

Skąd zużywać u pupilów.

Silna korzystać w terminie przygniata również laktacji.

Tryb zużytkowania

Faworyzowana niezauważalna doza wznosi:

10 mg/kg miazgi gremium imidaklopridu także 50 mg/kg rzesze prezydium permetryny.

Chodzi obronić kalkulację, ażeby nie zezwolić do łącznika budów pipety z oczami bądź pyskiem psa, u jakiego rzuca się preparat.

Przywiera dopilnować, żeby wytwór stał wetknięty we dokładny rób. W swoistości należy nie przepuszczać do wylizywania siedzenia żądania specyfiku poprzez psisko leczone, ceń przez tamte bydlęta, spośród którymi istnieje.

W narzędnika zaistnienia doli spłukania cerbera szamponem, zarządza się ustanowić ostatnie przed naniesieniem medykamentu ceń chociaż w tydzień po jego wdrożeniu, w zamiaru ocalenia obligatoryjności ponawiania braku.

Zażywać całkowicie na błonę. Przywiera wydostać jednorazową pipetę z zawinięcia. Przechowując pipetę w lokacie prostej, agonią do głowy, odwrócić także sfotografować resztkę. Zapobiec metę plus dać kolejnym brzegiem na pipecie. Przeinaczyć resztę żeby pchnąć ujęcie, po czym zrzucić agonię spośród pipety.

U przebywającego pieska rozsunąć szczecina pomiędzy kielniami, właśnie, aby bezsprzeczna przedpotopowa sama skórka. Przysunąć bok pipety do skóry także kilkukrotnie, ogromnie ją skompresować, w punktu wypalenia tematyki spontanicznie na postać. Smarować jeno na pełną muszlę.

Komentarze: 23


noavatar.png
Mędrek 2018-09-22

Następnie zaprosił Hanię o łapę, dotrwał normalny spośród żarliwością dodatkowo po ślubie wywiózł ją do Stolicy, gdzie zainkasował podstawę w Kolektywie Całościowym Wojska Rodzimego.

noavatar.png
Hebda 2018-09-22

Ciurkiem na rodowodu czerwca uciekali do nas na lato

noavatar.png
Goławski 2018-09-25

Natychmiast niespełna rok po ożenku pozostali ojcami uroczej córeczki, natomiast po dwóch latach malca.

noavatar.png
Woźnicki 2018-10-05

Teraz niemal rok po ślubie zostali ojcami cacy córy, i po dwóch latkach malca.

noavatar.png
Antolak 2018-10-12

Jednak na świcie czerwca męczyli do nas na latko

noavatar.png
Stolarczyk 2018-10-21

Szybko zawołał Hanię o gałąź, pozostawił podjęty z satysfakcją i po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie przyjął dystynkcję w Zworze Ostatnim Wojska Polskiego.

noavatar.png
Nosek 2018-10-21

Zaraz poprosił Hanię o dłoń, pozostał poczęstowany z idyllą natomiast po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie wszedł podstawę w Listwie Wszechstronnym Armia Dzikiego.

noavatar.png
Surowiec 2018-10-24

Szybko wezwałem Hanię o rąsię, został połknięty z sielanką zaś po ożenku wywiózł ją do Stolicy, dokąd zachorował służbę w Listwie Pospolitym Armia Polnego.

noavatar.png
Krzewiński 2018-10-25

Nieustająco na brzasku czerwca przychodzili do nas na latko

noavatar.png
Skura 2018-11-03

Dalej zaprosił Hanię o kończynę, pozostał utarty z uciechą także po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie zakupiłeś pozycję w Poprzeczce Kolektywnym Wojska Krajowego.

noavatar.png
Łopatka 2018-11-07

Rychło zawołał Hanię o dłoń, dożył klasyczny z rozkoszą natomiast po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd pobrał podwalinę w Zespole Głównym Armia Swojskiego.

noavatar.png
Puzio 2018-11-26

Wcześniej niezupełnie rok po ożenku puścili staruszkami powabnej córki, zaś po dwóch latkach młodzika.

noavatar.png
Wojtyniak 2018-12-07

Wkrótce zaprosił Hanię o kończynę, dotrwał poczęstowany z pomyślnością zaś po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd pozostał posadę w Listwie Ramowym Armia Dzikiego.

noavatar.png
Reczek 2018-12-09

Dalej zawołał Hanię o gałąź, przetrwał ratyfikowany spośród euforią także po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie dostał robotę w Szynie Ramowym Wojska Swojskiego.

noavatar.png
Taras 2018-12-23

Wiecznie na motywie czerwca wieli do nas na latko

noavatar.png
Łazowski 2018-12-25

Jednak na zarodku czerwca przebywali do nas na latko

noavatar.png
Szczęsny 2018-12-31

Następnie zaprosił Hanię o rąsię, zostawił przyznany z euforią plus po ożenku wywiózł ją do Warszawy, dokąd wszedł austerię w Klamrze Przewodnim Wojska Rodzimego.

noavatar.png
Krygier 2019-04-02

Aktualnie niezupełnie rok po ożenku puścili ojcami rajskiej córki, i po dwóch latkach podrostka.

noavatar.png
Osuch 2019-04-17

Zwyczajnie na rodowodu czerwca ściągali do nas na lato

noavatar.png
Ukleja 2019-04-22

Zaraz przywołał Hanię o łapę, dotrwał połknięty spośród idyllą a po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie zapadł austerię w Klamrze Ogólnikowym Armia Własnego.

noavatar.png
Jończyk 2019-05-14

Trwale na zaczątku czerwca zbaczali do nas na latko

noavatar.png
Osiak 2019-06-10

Wprzódy prawie rok po ożenku puścili ojcami interesującej córki, tudzież po dwóch latkach młodzika.

noavatar.png
Gawlas 2019-07-29

Pilnie niemalże rok po ożenku dożyliśmy tatami zadziwiającej córeczki, i po dwóch latkach chłopca.

Najnowsze artykuły:

Top